X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

"E-Ticaretin Yeni Adı "O"

TİCİO, İzmir'de e-ticaret paket yazılımları, markanıza özel e-ticaret geliştirmeleri, mağazanıza özel tasarım, sosyal medya ve dijital pazarlama , SEO (Search Engine Optimization) hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

2016 yılında girdiğimiz markalaşma sürecimiz ile birlikte, müşterilerimizin artan talepleri doğrultusunda İstanbul Ofisimizi de açmış bulunmaktayız.

Bu yeni yapıda, multi-disipliner ve farklı geçmişlerden gelen profesyonel ekibimizle sizleri sınırlarınızın ötesine taşıyoruz.

Alanında başarılı birçok markaya hizmet vermekte olan TİCİO; mağazanızın satış ve pazarlama kültürünü, teknolojik ilerleme ile gelişen satış stratejilerine, tüketici davranışlarına adapte ederken, değişen alışveriş kültürünü yakalamanızı, 7/24 güvenli ticaret anlayışı ile yerine getiriyoruz.

İyi tasarımla birlikte iyi reklam anlayışını benimsemiş, çizgi üstü ve altı reklam anlayışı sınırlarını kaldıran TİCİO, uluslararası ve yerel markalara hedef kitlesine ulaşabilmesi için; E-ticaret hizmetleri yanında, kurumsal kimlik oluşturulması, grafik tasarım, marka danışmanlığı, matbaa, açık hava reklam, basın ilan, organizasyon ve promosyona kadar bütün çalışmalarında da daha etkili ve yaratıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

.


Top